NAjS – Neringos Jaunimo Apskritasis Stalas » Š.m. Gegužės 6 d. 18.00 val. Intelektualus orientacinis startuos Juodkrantėje. Kviečiame burti komandas ir puikiai praleisti šeštadienio vakarą Neringoje!

Blog

Š.m. Gegužės 6 d. 18.00 val. Intelektualus orientacinis startuos Juodkrantėje. Kviečiame burti komandas ir puikiai praleisti šeštadienio vakarą Neringoje!

 Pažink Kuršių nerija, Lietuvą, Europą! 
Intelektualus orientacinis žaidimas Juodkrantėje skirtas patiems mažiausiems (darželinukams su tėveliais), vaikams, suaugusiems ir senjorams.
Žaidimo taisyklės: Reikalavimus atitikusi ir užsiregistravusi komanda prieš startą gaus žemėlapį. Skirtingose miesto vietose bus išdėstyti ir paslėpti punktai. Į vietą atbėgusiai komandai gaus vykdyti logines, teorines, komandines užduotis. Įvykdžius užduotį ar atsakiusi į klausimą komanda gaus kitą užuominą kuri ves prie sekančio…
Registracijos vieta: Liudviko Rėzos kultūros centras.
Registracijos pradžia: 17:30.
Startas 18:00.

Reikalavimai komandoms:
Komanda turi susidaryti iš ne mažiau 3 ir ne daugiau 5 dalyvių.

Komandos iki gegužės 6 d. 18.00 val. registruojamos el. adresu labas@najs.lt. Laiške įvardinkite komandos pavadinimą, dalyvių skaičių bei amžių. Taip pat registruotis bus galima ir prieš renginį STARTO vietoje.

Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Renginio organizatorių rekomendacijos:

1. Išsirink tokius komandos narius, kuriais galėtum pasitikėti sunkiomis akimirkomis.

2. Svarbiausia ne greitis, tačiau gebėjimai orientuotis aplinkoje, suprasti užuominas bei susikalbėjimas su kitais komandos nariais.

3. O svarbiausia, nepamiršk pasiimti geros nuotaikos! :)

Iki susitikimo Juodkrantėje!

Top

Parašykite komentarą

Required fields are marked *.

*


Top

Paskambink Najs: +37065089900 ; +37060022021