NAjS – Neringos Jaunimo Apskritasis Stalas » Š.m. gegužės 08 d. 21.00 val. Intelektualus naktinis orientacinis startuos Juodkrantėje. Kviečiame burti komandas ir puikiai praleisti penktadienio vakarą Neringoje!

Blog

Š.m. gegužės 08 d. 21.00 val. Intelektualus naktinis orientacinis startuos Juodkrantėje. Kviečiame burti komandas ir puikiai praleisti penktadienio vakarą Neringoje!

Naktinio orientacinio žaidimo Juodkrantėje taisyklės:

Reikalavimus atitikusi ir užsiregistravusi komanda prieš startą gaus žemėlapį bei atsakymų žymėjimo lapą. Skirtingose miesto vietose bus išdėstyti ir paslėpti punktai. Į vietą atbėgusiai komandai gali tekti vykdyti logines, teorines, komandines užduotis ar pažymėti atsakymų lapą. Įvykdžius užduotį ar atsakiusi į klausimą komanda gaus kitą užuominą kuri ves prie sekančio punkto. Komanda per mažiausią laiko tarpą pasiekusi galutinį punktą ir teisingai įveikusi užduotis bus paskelbta laimėtojais.

Registracijos vieta: Liudviko Rėzos kultūros centras.

Registracijos pradžia: 20:00.

Startas 21:00.

✓ Reikalavimai komandoms:

• Komanda turi susidaryti iš ne mažiau 3 ir ne daugiau 5 dalyvių.

• Jeigu komandoje yra nepilnamečių, joje turi būti mažiausiai vienas pilnametis, kuris sutiks prisiimti atsakomybę už jo komandoje dalyvausiančius nepilnamečius.

• Viena komanda privalo turėti mažiausiai 1-ą veikianti žibintuvėlį.

• Kiekvienas komandos narys registracijos metu turi su savimi turėti atšvaitą arba šviesą atspindinčia liemenę.

✪ Komandos iki gegužės 08 d. 20.00 val. registruojamos adresu labas@najs.lt. Laiške įvardinkite komandos pavadinimą, dalyvių skaičių bei amžių.

Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Renginio organizatorių rekomendacijos:

1. Išsirink tokius komandos narius, kuriais galėtum pasitikėti sunkiomis akimirkomis.

2. Svarbiausia ne greitis, tačiau gebėjimai orientuotis aplinkoje, suprasti užuominas bei susikalbėjimas su kitais komandos nariais.

3. O svarbiausia, nepamiršk pasiimti geros nuotaikos! :)

Iki susitikimo Juodkrantėje!

Top

Parašykite komentarą

Required fields are marked *.

*


Top

Paskambink Najs: +37065089900 ; +37060022021