NAjS – Neringos Jaunimo Apskritasis Stalas » Pasitik Tarptautinę jaunimo dieną Neringoje! Š.m. rugpjūčio 9 d. 11.00 val. Nidos vidurinės mokyklos sporto aikštyne startuoja Jaunimo festivalis “Summer Fest – One Love”

Blog

Pasitik Tarptautinę jaunimo dieną Neringoje! Š.m. rugpjūčio 9 d. 11.00 val. Nidos vidurinės mokyklos sporto aikštyne startuoja Jaunimo festivalis “Summer Fest – One Love”

Kartu su geru oru į Neringą atvyksta jaunimo festivalis „Summer Fest – One Love“. Nors festivalis ir pakeitė savo pavadinimą ir formatą, tačiau iš tiesų tai yra jau tradiciniais tapusių renginių ,,Nida Football Fest” ir ,,NajS sąskrydis” bendras kūrinys. Prie šių dviejų aktyvių jaunimo komandų prisijungus dar vienai gimė nauja jaunimo iniciatyva – ,,One Love Team”, kuri ir yra šio festivalio kaltininkė. „Summer Fest – One Love“ yra renginys, kuriuo siekiama skatinti jaunų žmonių aktyvumą ir atkreipti miesto gyventojų dėmesį į jaunąją kartą. Tad, Rugpjūčio 9 – ąją dieną, šeštadienį, Lietuvos žemėlapyje atsiras ypatinga vieta, kuri alsuos garsais, kvapais, šokiais ir energija. Festivalio šūkis „One Love for music. One Love for sport. One Love for Dance. One Love for Life“ puikiai atspindi festivalio dvasią.

Šiais metais festivalyje vyks futbolo, krepšinio, pokerio turnyrai, dviračių ir riedlenčių pasirodymai, bus daug aktyvios, įdomios ir prasmingos veiklos. Jaunimo festivalyje netrūks laisvės, gyvos muzikos ir nuoširdaus bendravimo. Renginyje, kuris vyks Nidos vidurinės mokyklos sporto aikštyne, pasirodys merginų šokių grupė “Dance for life”, muzikuos Dj Modus ir Dj Paulius, gyvai repuos grupės Dee&Kamy ir Jama&W, kurių atliekamos jaunosios kartos muzika daugeliui bus tarsi gaivus vasaros oro gurkšnis. Renginio dalyviai taip pat turės galimybę nemokai sudalyvauti ,,Opium club” ir ,,Švyturys Beach Bar” organizuojamame renginyje ,,Ant bangos”, kurio metu pasirodys Dj Lauer iš Vokietijos bei ,,Opium club” rezidentai Vidis, Manfredas, Saulty, Rembo, Markas.

„Puiku yra tai, kad Neringos jaunimas aktyvus ne kartais, o visada ir drąsiai imasi savo idėjų realizavimo. Šiame festivalyje raginu sudalyvauti visus – tiek miesto gyventojus, tiek kurorto svečius. Šiuo renginiu siekiame, kad kuo daugiau jaunų žmonių susiburtų į vieną vietą, bendrautų ir praleistų laiką taip, jog prisiminimų liktų iki kitos vasaros. Kiekvienas ten atras tai, kas jam artima širdžiai – šokių, muzikos, bendravimo, kūrybos. Vasaros jaunimo festivaliai Neringoje  jau tampa kasmetine tradicija, kuri suburia įvairias jaunimo veiklas, skatintą pilietiškumą, edukaciją bei laisvalaikio užimtumą.“, – pasakojo Neringos savivaldybės tarybos narys ir vienas iš renginio organizatorių Andrius Bagdonas.

Renginio iniciatoriai visą Lietuvą kviečia rugpjūčio 9 – ąją, 11 valandą į Nidą tam, kad Tarptautinę jaunimo dieną paminėtų spalvingai ir jaunatviškai. Ateikit! Mes galim tai padaryt kartu!

Top

Parašykite komentarą

Required fields are marked *.

*


Top

Paskambink Najs: +37065089900 ; +37060022021