NAjS – Neringos Jaunimo Apskritasis Stalas » Neringos miesto velykinis tinklinio turnyras “NAjS” taurei laimėti.

Š.m. kovo 25-29 dienomis Neringoje vyko velykinis tinklinio turnyras “NAjS” taurei laimėti.Tai jau antrasis “NAjS”organizuojamas tinklinio turnyras. Nuo pirmadienio iki penktadienio sporto salėje visos 8 turnyre dalyvaujančios komandos,palaikomos gausiai susirinkusių sirgalių atkakliai kovojo tinklinio aikštelėje ir tik pasibaigus turnyrui paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai. Po įtemptų kovų pirmąją vietą iškovojo ir atminimo medalius bei nugalėtojų taurę laimėjo Klaipėdos „Maximum“ tinklininkai.Antroji vieta atiteko kitai Klaipėdos komandai –„Maximum 2“. Iš Neringos komandų geriausiai sekėsi „Neringos vandens“ sportininkams, užėmusiems trečiąją vietą. Turnyre kovojusi moterų komanda „Žuvėdros“ įveikė „Kregždės“ merginas.

“NAjS” džiaugiasi turnyro sėkme ir dėkoja visoms komandoms už dalyvavimą turnyre.