NAjS – Neringos Jaunimo Apskritasis Stalas » Neringoje baigėsi pavasario sezono „Europrotų“ turnyras

Galerija


Intelektualiame žaidime „Europrotai“ savo žinias apie Europą ir Europos Sąjungą šį sezoną Neringoje parodė ne tik jauni, bet ir vyresnio amžiaus neringiškiai. Visi dalyvavusieji galėjo pasidžiaugti tuo, jog neabejotinai praplėtė savo akiratį ir praleido laisvalaikį bendraminčių būryje.

Kovo 19 d. įvyko ketvirtasis ir paskutinis pavasario sezono „Europrotų“ turnyras, kuriame susirungė šešios komandos. Šį sezoną pirmąją vietą iškovojo komanda “Savi” , kuri iki sekančio rudens turnyro gali vadinti save Neringos „Europrotais“. Antrieji liko vaikinų suburta komanda “Nida” ir trečiąją vietą iškovojo merginų komanda “Damutės” .

Pasibaigus žaidimui, turnyro organizatoriaus Neringoje, asociacijos „Neringos jaunimo apskritasis stalas“ prezidentė Agnė Jenčiauskienė dėkojo visiems susirinkusiems, bei viktorinos vedėjams Pauliui Bernotui ir Dianai Ligeikytei, bei džiaugėsi aktyviu komandų dalyvavimu visuose keturiuose etapuose.
Nė vienas neliko pamirštas. Visos komandos buvo apdovanotos “NAjS” ir Europos informacijos centro “Europe Direct” specialiais prizais.
„Džiaugiuosi veikliu ir aktyviu Neringos jaunimu, jie ne tik aktyviai dalyvauja, bet ir imasi organizuoti nacionalinius projektus. Žaidimas „Europrotai“ subūrė bendruomenę turiningai praleisti laiką kartu ir praturtėti naujomis žiniomis. Atsisveikinus su „Europrotų“ dalyviais, visi pripažino su nekantrumu laukiantys rudens sezono. Tai tik įrodo, kad jaunimas sėkmingai vykdo savo veiklą“,- pasakojo Neringos savivaldybės tarybos narys Andrius Bagdonas.

 

 

 

 

 

Top

Paskambink Najs: +37065089900 ; +37060022021