NAjS – Neringos Jaunimo Apskritasis Stalas » Intelektualus naktinis orientacinis Juodkrantėje

Galerija


Jau tapo įprasta Neringoje svarbias Lietuvai datas minėti originaliai. Šiemet, Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečio proga, asociacija „Neringos jaunimo apskritasis stalas“ visus kvietė į „Intelektualų naktinį orientacinį“.

Apsiginklavusios gera nuotaika komandos leidosi į naktines varžybas, patikrinusias jų loginį mąstymą, žinias bei gebėjimą susitelkti bendram tikslui. „Veikimas komandoje, net jeigu veiklos sritis – orientacinės varžybos – visada stiprina tarpusavio pasitikėjimą, šiltus santykius. Ypač tada, kai tenka ne tik spręsti rimtas darbines problemas, bet ir mėgautis pramogomis bei kartais vardan linksmybių atlikti logines užduotis. Ir tikrai, šis žaidimas taps kasmetinė tradicija“,- apie antrus metus organizuotą renginį pasakojo “Neringos jaunimo apskritojo stalo” prezidentė Agnė Jenčauskienė.

Džiugu, kad renginys šiemet pritraukė gausesnį būrį neringiškių.  Jame dalyvavo net 6 komandos, sudarytos iš skirtingo amžiaus dalyvių. I-ąją vietą užėmė komanda „Mūsų kiemas“, II-ąją vietą – „Juodkrantės pušaitės“, III-iąją – „Paskutiniai mohikanai“, IV-ąją – „Juodkrantė“, V-ąją – „M&V“ bei paskutinės, bet ne prasčiausios liko „Stirnaitės“.

Top

Paskambink Najs: +37065089900 ; +37060022021