NAjS – Neringos Jaunimo Apskritasis Stalas » Danija , Hornbaek‘e

Galerija


Sveiki,
Šiuo metu gyvenu Danijoje, Hornbaek‘e. Tai mažas kurortinis miestelis savo aplinka ir paplūdimiu primenantis Neringą – vasara čia knibždėte knibžta vasarotojų, o žiemą taip ramu… Miestelis išštuštėja ir pasidaro taip ramu. Čia gamta graži, kaip ir pas mus.
Danijoje dirbu gimnastikos mokykloje trenerio padėjėja, sunku čia, kai nemoki danų kalbos, nors beveik visi kalba angliškai ir susikalbėti nesudėtinga, bet darbo paieškas labai apsunkina, todėl labai džiaugiuosi, kad čia sutikau daug gerų žmonių, kurie visada šypsosi ir su mielu noru padeda bet kurioje situacijoje.
Džiugu girdėti, kad Neringoje atsirado NAjS, jau seniai reikėjo suburti kažką panašaus ☺ Todėl tikiuosi, kad JUMS pavyks išjudinti jaunimą ir įtraukti į aktyvią veiklą, galbūt sugalvoti, kokią įdomesnę veiklą tiek vaikams tiek paaugliams. Pavyzdžiui neseniai pradėjau dirbti gimnastikos mokykloje trenerio asistente ir pati mokyklos mintis mane „užkabino“ iš esmės ši mokykla yra tokių pat aktyvių žmogeliukų mintis kaip JŪS. Treneriais dirba ir suaugę ir vaikai (paaugliai, moko jaunesnius vaikus), jie moko vaikus (nuo 3 metų) iki suaugusių. Pats pavadinimas „gimnastikos mokykla“ nereiškia, kad čia mokoma tik gimnastikos, mokome suaugusias moteris aerobikos, vaikai mokomi šokių, gimnastikos, o patys mažiausieji ateina tiesiog padūkti ir gerai praleisti laiką. Šiaip smagu.
Tad linkiu Jums daug šypsenėlių ir gerumo, linkiu būti išradingais ir aktyviais. Tikiuosi, kad Jums pavyks pasiekti visų savo tikslų.
SĖKMĖS!!! ☺

Inga L. (Juodkrantė)

Top

Paskambink Najs: +37065089900 ; +37060022021